پنجمین جلسه هم اندیشی شوراهای نظارت و ارزیابی سراهای دانشجویی غیر دولتی سراسر کشور برکزار شد

۰۲ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۸ کد : ۹۴۸۷ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۹
پنجمین جلسه هم اندیشی شوراهای نظارت و ارزیابی سراهای دانشجویی غیر دولتی ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۸ به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد.

پنجمین جلسه هم اندیشی شوراهای نظارت و ارزیابی سراهای دانشجویی غیر دولتی ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۸ به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد.
این نشست با حضور دکتر ناصر مطیعی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان، دکتر فریبرز سجادی، معاون امور دانشجویان صندوق رفاه و جمعی از معاونین دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور به عنوان اعضای شوراهای نظارت و ارزیابی سراهای دانشجویی غیر دولتی و با هدف بازنگری آئین نامه سراهای دانشجویی غیردولتی و استفاده از نقطه نظرات اعضای شوراهای نظارت و ارزیابی استان‌های سراسر کشور در تالار امیرکبیر دانشگاه تهران برگزار گردید.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان برگزاری این سلسله نشست‌ها و بازنگری آئین نامه سراهای غیر دولتی را در راستای کمک به دانشگاه‌ها و تقویت ارائه خدمات بهتر به دانشجویان به ویژه دانشجویان نوبت دوم حائز اهمیت دانستند.
ارائه گزارش عملکرد شوراهای نظارت و ارزیابی، هم اندیشی در خصوص مشکلات و موانع موجود، بررسی موضوع آئین نامه جدید اجرایی تأسیس و اداره سراهای دانشجویی غیردولتی از جمله مباحث مطرح در این نشست بود.
براساس گزارش عملکرد ارائه شده از سوی صندوق رفاه، در حال حاضر در مناطق ۱۰ گانه کشوری حدود ۳۶۳ مجوز برای سراهای دانشجویی غیر دولتی صادر شده است که به تفکیک استان‌ها بیشترین مجوز صادره به ترتیب مربوط به استان‌های آذربایجان شرقی، تهران، فارس، مازندران و اصفهان بوده است. همچنین فعال‌ترین استان‌ها در ارسال گزارش‌های مستمر به ترتیب شامل استان‌های خراسان رضوی، تهران، آذربایجان غربی، مرکزی و سمنان می‌باشند.