برگزاری جلسه فرعی شورای معاونین دانشجویی و فرهنگی پردیس ها و دانشکده های دانشگاه تهران

۱۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۲ کد : ۶۳۸۶ اخبار
تعداد بازدید:۴۳۲
جلسه فرعی شورای معاونین دانشجویی و فرهنگی پردیس ها و دانشکده های دانشگاه تهران روز سه شنبه ۱۰ مهرماه ۹۷ توسط مرکز مشاوره دانشگاه در محل تالار امیرکبیر ‬برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مشاوره دانشگاه تهران، در ابتدای این جلسه حمید پیروی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران، ضمن خیر مقدم به معاونان دانشجویی و فرهنگی پردیس ها و دانشکده های دانشگاه، دستاوردهای همایش خانه و دانشگاه را تشرح کرد و گفت: «فرصت حضور خانواده ها در دانشگاه مغتنم است حتی زمانی که برای ثبت نام فرزندانشان به دانشگاه می آیند. در سالهای قبل از بحث حضور خانواده ها استفاده چندانی نمی شد اما از حدود ۵ سال پیش این تصمیم گرفته شد که خانواده ها را هم در مراسم آیین ورودی دانشجویان در گیر کنیم تا خانواده ها با محیط آموزشی و رشته تحصیلی فرزندانشان بیشتر آشنا شوند».
وی افزود: «مراسم آیین ورودی دانشجویان، امسال در ۱۴ دانشکده برگزار شد. در نظر سنجی های انجام شده، اکثر افراد رضایتمندی زیادی از برگزاری مراسم داشتند که نشان دهنده کیفی تر برگزار شدن مراسم نسبت به سال گذشته است».
در ادامه این جلسه رئیس مرکز مشاوره دانشگاه گزارش جامعی از بخش دوم طرح سیمای زندگی دانشجویان دانشگاه تهران ارائه کرد.
همچنین تبادل نظر و گفتگو در خصوص مسائل بهداشت روانی دانشجویان و هماهنگی اجرای برنامه‌های هفته سلامت روان (۱۸ لغایت ۲۴ مهر ماه) از دیگر موارد مطرح در این شورا بود.