پیام تبریک معاونت دانشجویی دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۶:۲۸ کد : ۲۱۱۸۵ اخبار
تعداد بازدید:۵۵۱
پیام تبریک معاونت دانشجویی دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

بار دیگر ماه مهر از راه می رسد و دانشگاه ها به عنوان مهد تعلیم و تربیت انسان های متعهد و متخصص پویایی بیشتری می یابد.
متاسفانه در سالی که گذشت به دلیل شیوع کووید 19 شرایط سختی برای تمام جوامع بشری به ویژه هموطنان مان رقم خورد و ما نیز در دانشگاه نتوانستیم شاهد حضور دانشجویان عزیز باشیم ولی با همت، تلاش و مسئولیت پذیری اعضای هیات علمی و کارکنان محترم دانشگاه و صبر و اهتمام ویژه دانشجویان گرامی چرخه علم و آموزش از حرکت نایستاد و کسب علم به صورت مجازی به کار خود ادامه داد.
 این معاونت نیز با همکاری خیرین محترم، دانشگاه و صندوق رفاه دانشجویان توانست تهدید کرونا را به فرصتی برای ساخت، نوسازی و بهسازی برخی از خوابگاه ها تبدیل نماید تا بتوانیم فضایی در شان زندگی دانشجویان دانشگاه فراهم آوریم و خدمت رسانی در حوزه های معاونت دانشجویی به ویژه مرکز مشاوره دانشگاه به صورت مجازی ادامه یافت.
در اینجا و با افتخار اعلام می نماییم که با پیگیری های صورت گرفته تنها دانشگاهی بودیم که توانستیم واکسیناسیون دانشگاهیان را در خود دانشگاه انجام دهیم تا دانشگاهیان محترم بتوانند در فضایی آرام نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند. امید است با واکسیناسیون سراسری صورت گرفته به زودی شاهد حضور شما عزیزان در دانشگاه و خوابگاه ها باشیم و مشتاقه منتظر حضور شما هستیم.  
اینجانب ضمن پاسداشت هفته شکوهمند «دفاع مقدس»، آغاز سال تحصیلی و شروع سالی دیگر در تقویم تعلیم و تربیت را به جامعه دانشگاهی به‌ویژه دانشجویان عزیز، نو دانشجویان گرامی و نیز اعضای هیأت علمی ارجمند و کارکنان محترم دانشگاه تهران صمیمانه تبریک می‌گویم و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی و اخلاقی توأم با موفقیت، بهروزی و سعادت را خواهانم.

                                                                                                                                                          سعید حبیبا

معاون دانشجویی دانشگاه تهران


نو دانشجویان گرامی جهت آشنایی با اهداف، برنامه ها و خدمات مجموعه های تابعه معاونت دانشجویی دانشگاه، اینجا کلیک کنید.