نشست مدیران حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه با اعضای هیات رئیسه دانشکده فنی کاسپین برگزار شد.

۰۴ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۹ کد : ۱۸۷۸۸ اخبار
تعداد بازدید:۵۳۱
نشست مدیران حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه با اعضای هیات رئیسه دانشکده فنی کاسپین، ۲۷ تیرماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی برگزار شد.

این نشست با حضور دکتر سعید حبیبا، معاون دانشجویی دانشگاه، مدیران حوزه معاونت دانشجویی، دکتر آرون، رئیس دانشکده فنی کاسپین و دیگر اعضای هیات رئیسه دانشکده کاسپین برگزار شد.
در ابتدای نشست معاون دانشجویی دانشگاه ضمن خیرمقدم به اعضای هیات رئیسه دانشکده فنی کاسپین، نشست حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه با هیات رئیسه دانشکده ها و پردیس های مستقل دانشگاه را در راستای تشریک مساعی و تبادل نظر و بررسی مشکلات و کمبودها به ویژه در حوزه مسائل دانشجویی و انتقال مشکلات به هیات رئیسه دانشگاه و آمادگی برای شروع سال تحصیلی آینده و بهداشت روان و جسم دانشجویان بسیار با اهمیت دانستند.
سپس دکتر آرون، رئیس دانشکده فنی کاسپین گزارشی از وضعیت خوابگاه ها و بازسازی و آماده سازی خوابگاه های دانشکده کاسپین برای سال تحصیلی جدید ارائه دادند و به مشکلات دانشکده فنی کاسپین به ویژه کمبود بودجه اشاره کردند در ادامه نیز پیرامون موضوعات مختلف از جمله وضعیت بهداشت روان و جسم دانشجویان، شرایط عمومی و برنامه های آتی دانشکده بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
 در پایان نیز مقرر شد هماهنگی و همکاری لازم بین حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه و دانشکده جهت پیشبرد هر چه بهتر اهداف دانشکده فنی کاسپین صورت پذیرد و موضوعات مطرح شده و مشکلات به هیات رئیسه دانشگاه منتقل شود.