دکتر سعید حبیبا، در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به نو دانشجویان تبریک گفت. متن پیام بدین شرح می باشد:

۱۴ آبان ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۸ کد : ۱۳۳۲۹ اخبار
تعداد بازدید:۳۶۲
دکتر سعید حبیبا، در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به نو دانشجویان تبریک گفت.

بسمه تعالی
بار دیگر سال تحصیلی جدید برای نو دانشجویان از راه می رسد و کتاب معرفت با سرانگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و رهروان علم و دانش ورق می خورد و سپهر بینش و دانایی به روی هزاران دانشجو و دانش پژوه آغوش می گشاید.
هر سال با آغاز سال تحصیلی جدید جوشش دوباره ای در مسیر پیشرفت علمی و تعالی فردی و اجتماعی آغاز می شود و دانشگاه ها به عنوان مهد تعلیم و تربیت انسان های متعهد و متخصص، پویایی بیشتری می یابند.
اینجانب آغاز سال تحصیلی و شروع سالی دیگر در تقویم تعلیم و تربیت را به شما نو دانشجویان عزیز صمیمانه تبریک می گویم. هر چند که امسال به دلیل شیوع ویروس کووید 19 ، با تصمیمات اتخاذ شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و جهت حفظ سلامتی شما دانشجویان گرامی، سال تحصیلی برای شما نو دانشجویان از آبان ماه و به صورت مجازی آغاز می گردد. ولی علی رغم شرایط بسیار سخت ناشی از شیوع کرونا، جامعه پر تلاش و سخت کوش دانشگاه اجازه نداد که لحظه ای قافله علم و پژوهش متوقف گردد و ورود شما نودانشجویان عزیز خود تایید کننده این امر است.
 از درگاه خداوند متعال، برای شما عزیزان سلامتی و دستیابی به مدارج عالی علمی و اخلاقی توام با موفقیت را خواهنم و امیدوارم هر چه زودتر با از بین رفتن این ویروس بتوانیم حضورا پذیرای شما دانشجویان باشیم.
معاونت دانشجویی دانشگاه تهران مسئولیت سیاستگذاری، برنامه ریزی، اداره و فراهم کردن تمهیدات لازم برای تامین نیازهای رفاهی دانشجویان از جمله) خوابگاه، وام و تغذیه)، امور مربط با بهداشت و سلامت، مشاوره دانشجویی، و امور انضباطی را بر عهده دارد. این معاونت، وظایف و ماموریت های یاد شده را از طریق چهار مدیریت تابعه خود یعنی اداره کل امور دانشجویی، اداره کل امور خوابگاه ها، مرکز بهداشت و سلامت، مرکز مشاوره دانشجویی، و نیز دبیرخانه شورای انضباطی دانشجویان و صندوق قرض الحسنه دانشگاه به انجام می رساند.
اطمینان دارم مدیران و همکاران ارجمند معاونت دانشجویی با تمام توان خود تلاش خواهند کرد تا به شما عزیزان جهت داشتن سال تحصیلی خوب و گذر از شرایط کنونی حاکم بر جامعه یاری رسانند.

نو دانشجویان گرامی جهت آشنایی با اهداف، برنامه ها و خدمات مجموعه های تابعه معاونت دانشجویی دانشگاه، اینجا کلیک کنید.