برگزاری دوره های آموزشی آنلاین تخصصی ویژه روانشناسان و مشاوران کشور

۰۳ تیر ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۹ کد : ۱۱۸۲۱ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۵۶
دوره های آموزشی آنلاین تخصصی ویژه روانشناسان و مشاوران کشور توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران برگزار می شود.

حمید پیروی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران رابطه با برگزاری این دوره‌ها گفت: «این دوره‌های با هدف بازآموزی و توانمندسازی کارشناسان و متخصصان روانشناسی و مشاوره کشور برگزار می شود».
وی افزود: «با توجه به شرایط روان شناختی و حاکم بر جامعه و نقش بی بدیل جامعه مشاوره و روانشناس کشور در زمینه ارائه خدمات بهداشت روان به آحاد جامعه و نیازی که هم اکنون بیش از گذشته به واسطه پاندمی کرونا در جامعه احساس می‌شود، ارتقا توانمندیهای مشاوران و روانشناسان مراکز مشاوره و شاغلین در سایر سازمانها به عنوان مسئولیت اجتماعی مرکز مشاوره دانشگاه تهران در دستور کار قرار گرفت».
پیروی گفت: «با حمایت دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم و تحقیقات و فناوری، مجموعه دوره‌های آموزشی به صورت وبینار با حضور اساتید برجسته کشور برنامه ریزی و اجرا می گردد».
رئیس مرکز مشاوره افزود: «اولین دوره و وبینارهای تخصصی در بهار ۱۳۹۹ ویژه کارشناسان و متخصصان مراکز مشاوره دانشگاه‌های کشور و دومین دوره در تابستان ۹۹ از ۲ تیرماه ۹۹ با موضوعات مورد نیاز کارشناسان و متخصصان برگزار خواهد شد».
گفتنی است شرکت در این دوره‌ها رایگان بوده و در پایان پس از شرکت در آزمون پایان دوره، برای شرکت کنندگان واجد شرایط گواهی صادر می‌شود.
علاقه مندان می‌توانند جهت ثبت نام از طریق آدرس http://bitn.ir/utcounseling اقدام نمایند.


لینک دانلود فایل