برگزاری نشست معاونین دانشجویی دانشگاه های منطقه یک

۱۳ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۲۰ کد : ۱۱۶۸۰ اخبار
تعداد بازدید:۲۲۹
نشست معاونین دانشجویی دانشگاه های منطقه یک، ۱۱ خرداد ماه ۱۳۹۹ به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی دانشگاه تهران، این نشست با حضور معاونین دانشجویی دانشگاه های منطقه یک و به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد.
دکتر حبیبا، معاون دانشجویی دانشگاه تهران و دبیر منطقه یک دانشگاه‌های کشور، ضمن تبریک عید سعید فطر، هدف از برگزاری این نشست را تشریک مساعی و ایجاد وحدت رویه دانشگاه های منطقه یک کشور در راستای تصمیمات ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا و مسئله بازگشایی دانشگاه‌ها از ۱۷ خردادماه عنوان نمودند.
در ادامه معاونین دانشجویی دانشگاه‌های منطقه یک، تجربیات و اقدامات صورت گرفته توسط دانشگاه‌های مناطق خود را مطرح کردند و چالش‌های پیش روی حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه‌ها را در شرایط بحران کرونا عنوان و به بحث و تبادل نظر پرداختند.
نحوه و زمان راه اندازی سراها، نحوه راه اندازی رستوران‌ها و ارائه خدمات رفاهی به دانشجویان، زمان شروع نیمسال آتی، واحدهای عملی، نحوه برگزاری امتحانات مشکلات و نبودن اعتبار لازم جهت تهیه اقلام ضد عفونی و بهداشتی توسط دانشگاه‌ها و تداوم برگزاری کلاس‌ها به صورت مجازی به ویژه برای دانشجویان کارشناسی و برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان تحصیلات تکمیلی به صورت مجازی از جمله مسائل مطرح در نشست بود.
در پایان جمع بندی نظرات معاونین دانشجویی دانشگاه های منطقه یک در اختیار سازمان خدمات دانشجویان کشور جهت انتقال به وزیر علوم و ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار گرفت.