اولین نشست معاونین دانشجویی دانشگاه های منطقه یک کشور در سال ۱۴۰۰ برگزار شد.

۰۸ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۷ کد : ۱۶۸۶۵ اخبار
تعداد بازدید:۷۲
اولین نشست معاونین دانشجویی دانشگاه های منطقه یک کشور ، ۴ خردادماه ۱۴۰۰ به میزبانی دانشگاه تهران و با حضور جمعی از معاونین دانشجویی دانشگاه های منطقه یک به صورت مجازی برگزار شد.

در ابتدای نشست، دکتر حبیبا، معاون دانشجویی دانشگاه تهران و دبیر شورای معاونین دانشجویی دانشگاه های منطقه یک کشور، ضمن پاسداشت مجاهدتها و تلاشهای رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس در حفظ خاک کشورمان، سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفتند و اظهار امیدواری کردند که به برکت خون های پاک شهدا کشور عزیزمان ایران از گزند دشمنان مصون بماند.
معاون دانشجویی دانشگاه تهران در ادامه با توجه به احتمال واکسیناسیون دانشگاهیان تا مهرماه، این نشستها را جهت تشریک مساعی و هم اندیشی در برنامه ریزی و ارسال اجماع نظرات به وزارت عتف و ستاد ملی کرونا بسیار مثمر ثمر دانستند و اظهار داشتند دانشگاه ها به ویژه دانشگاه های منطقه یک بایستی برای شرایط مختلف احتمالی، برنامه ریزی و آمادگی کامل داشته باشند.
بحث و تبادل نظر در خصوص تغذیه، نحوه اسکان دانشجویان در سراها و نحوه آموزش در سال تحصیلی 1401-1400، بررسی موضوع وام های دانشجویان، پیگیری جهت اولویت های تزریق واکسن کرونا به دانشجویان، کارکنا و اساتید در ستاد ملی کرونا، سراهای خودگردان از جمله موضوعات مطرح در این نشست بود.