نشست معاونین دانشجویی دانشکده ها و پردیس های دانشگاه تهران برگزار شد.

۱۳ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۵ کد : ۱۴۲۱۸ اخبار
تعداد بازدید:۴۷۰
نشست معاونین دانشجویی دانشکده ها و پردیس های دانشگاه تهران ۲ دی ماه ۱۳۹۹ با حضور دکتر حبیبا، معاون دانشجویی دانشگاه تهران، مدیران کل حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه و جمعی از معاونین دانشجویی دانشگاه به صورت مجازی برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر حبیبا، ضمن تبریک میلاد حضرت زینب کبری (س) و بزرگداشت روز پرستار، از تلاش های مضاعف معاونین دانشجویی دانشکده ها و پردیس ها در دوران شیوع ویروس کرونا و زحمات مدیران و کارکنان حوزه معاونت دانشجویی به ویژه پرستاران مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه، تقدیر و تشکر کردند و ضمن توجه و تلاش برای ایجاد تعادل بین ظرفیت دانشجویان ورودی و فارغ التحصیلان دانشگاه بر لزوم حفظ سلامتی دانشجویان وآمادگی برای دوران پسا کرونا تاکید کردند.
در ادامه دکتر مقدس، مدیر مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه و دکتر غفوریان، مدیر کل امور خوابگاه ها در خصوص نحوه اسکان دانشجویان در شرایط کرونا و قوانین آن و آمادگی برای دوران پسا کرونا توضیحاتی را بیان نمودند.
سپس آقای پیروی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران، ضمن تاکید بر شعار امسال سلامت روان، "سلامت روان برای همه"، گزارشی در خصوص وضعیت سلامت روان دانشجویان در ایام کرونا و پسا کرونا، طرح همدلی، پایش سلامت دانشجویان ورودی جدید و شاغلین به تحصیل و مقایسه وضعیت دانشگاه تهران با دانشگاه های سایر کشورها ارائه و بر لزوم افزایش سواد سلامت روان دانشجویان تائید کردند.
در این جلسه پیرامون موضوعات مختلف از جمله اسکان دانشجویان در خوابگاه ها در شرایط کرونا و قوانین آن، آمادگی برای دوران پسا کرونا، ضوابط اسکان دانشجویان در خوابگاه های متاهلین و تخلفات انضباطی دانشجویان در فضای مجازی، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.