اقدام مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه : ارسال اقلام بهداشتی برای تعدادی از دانشگاهیان مبتلا به کرونا

۱۱ تیر ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۸ کد : ۱۱۸۷۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۸
اقلام بهداشتی برای تعدادی از دانشگاهیان مبتلا به کرونا از سوی مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه تهیه و ارسال شد.

دکتر یوسف مقدس، مدیر کل مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه در این رابطه گفت: «فرم الکترونیکی ثبت اطلاعات مبتلایان و بهبود یافتگان بیماری کرونا در دانشگاه تهران با هدف حفظ و ارتقا سلامتی دانشگاهیان و خانواده ایشان در برابر بیماری کرونا و جهت تدارک برخی اقدامات حمایتی از طرف دانشگاه در اردیبهشت ماه سال جاری توسط مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه تنظیم شد».
وی افزود: «پس از راه اندازی سامانه ثبت اطلاعات افراد مبتلا به کرونای دانشگاهیان دانشگاه تهران در پایگاه اطلاع رسانی مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه، در مرحله اول از گزارشگیری، اطلاعات ۱۶ خانواده از دانشگاهیان دارای سابقه ابتلاء به بیماری از سامانه دریافت گردید».
دکتر مقدس در رابطه با اقدامات حمایتی انجام شده گفت: «از طریق مددکاری مرکز بهداشت و سلامت جهت ارزیابی وضعیت سلامت و امور تشخیصی و درمانی با خانواده‌ها تماس تلفنی گرفته شده است و همچنین با هدف همدلی و حمایت روانی از خانواده‌ها بسته اقلام بهداشتی شامل محلول ضدعفونی، دستکش، ماسک و… به ارزش تقریبی ۰۰۰/‏۱۶۰‬ تومان تهیه و برای خانواده‌ها ارسال گردید».
مدیر کل مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه افزود: «مجدداً از کلیه دانشگاهیان محترم درخواست می‌شود در صورت سابقه ابتلاء به کرونا نسبت به درج اطلاعات خود در سامانه
ثبت اطلاعات مبتلایان و بهبود یافتگان بیماری کرونا در دانشگاه تهران
اقدام نمایند.